PROMARK T-2000 - Profesionalus terminio perkėlimo spausdintuvas

PROMARK T-2000 yra naujausias terminio perdavimo spausdintuvas markerių gamybai.Spausdintuvas yra dar kompaktiškesnis, mobilesnis ir universalesnis. „Bluetooth“ belaidis ryšys leidžia valdyti spausdintuvą iš mobiliųjų įrenginių naudojant „Promark Creator GO“ programėlę. Tai neabejotinas pranašumas sunkiomis sąlygomis, lauke, statybvietėje arba kai nėra galimybės naudotis kompiuteriu. Dar viena naujovė spausdintuvo konstrukcijoje, dėl kurios jis tampa dar mobilesnis ir žymėjimo procesas nepriklauso nuo turimos infrastruktūros, yra maitinimas naudojant 6 tam skirtus AA akumuliatorius, kurių kiekvieno talpa tai 1900 mAh. Šiame spausdintuvo modelyje profilio šildytuvas skirtas visų dydžių įrenginiu spausdinamiems profiliams. Šildytuvas gali veikti dviem režimais: nuolatiniu arba automatiniu, įjungiamu, kai prasideda spausdinimas. Trys temperatūros nustatymo lygiai leidžia pasiekti tobulą spaudinį net dirbant žemoje aplinkos temperatūroje (5–18 °C).

Pažiūrėkite produktų sąrašą

Produkto savybės

  • Papildomus, tarpinius šrifto aukščius (2,6 mm ir 4 mm).
  • Vidinę atmintį išplėstą nuo 60 000 iki 250 000 simbolių.
  • Maksimalaus profilių skersmuo spausdinimui padidintas iki 8 mm.
  • Rašalo juostelės ilgis padidintas 50 % (juostos ilgis yra 150 metrų).
  • PROMARK-T2000 spausdintuvas, juoda juosta, profilių kreiptuvas, maitinimo šaltinis, maitinimo laidas, USB laidas, programinė įranga, krepšys.
  • Spausdintuvo meniu praturtintas italų ir čekų kalbomis, taip pat čekų ir turkų diakritiniais ženklais. Tai atveria naujas galimybes dirbant su užsienio rangovais ar investicijomis.
  • Į įrenginio meniu taip pat įtraukta daugiau produktų indeksų.

Produkto savybės

Maksimalus spausdinimo greitis
40 mm/s
Teksto aukštis (mm)
1.3, 2, 2.6, 3, 4, 6
Maks.eilučių skaičius
0
Darbo temperatūra
nuo 15 °C iki 32,5 °C
Plotis
318 mm
Gylis
272 mm
Aukštis
97 mm
Svoris
2,7 kg
Spaudinys
Terminio perkėlimo
Spausdinimo raiška
300 dpi
Atmintis
250000 ženklų
Laikymo temperatūra
nuo 5 °C iki 35 °C

Mokymų vaizdo įrašas skirtas: PROMARK T-2000

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau