Dabar mūsų žymekliai pagaminti iš Bio-PVC!

Dabar mūsų žymekliai pagaminti iš Bio-PVC!

Dabar mūsų žymekliai pagaminti iš Bio-PVC!

Tai reiškia, kad jie turi lygiai tas pačias savybės kaip ir anksčiau, tačiau turi daug mažesnį poveikį klimatui.

PARTEX DARNI ATEITIS


Partex Marking Systems yra pasaulyje pirmaujanti pramoninių žymėjimo sistemų, skirtų laidams, kabeliams, vamzdžiams ir komponentams gamintoja. Gamyba vyksta Gullspång mieste Švedijoje, kur įmonė buvo įkurta prieš 75 metus. Šiuo metu ji turi filialus 13 šalių.


DARNIOS PLĖTROS TIKSLAS IR STRATEGINĖ VEIKLA


Pastaraisiais metais „Partex“ uoliai ir strategiškai dirbo siekdama tvarumo tikslų. Šie darbai vyksta ir toliau. "Pradėjome nuo esamos situacijos įvertinimo, apsisprendimo, kur sutelkti savo pastangas ir užsibrėžę tikslus, kurie turės didžiausią poveikį. Alternatyvios medžiagos paieška tapo mūsų prioritetu. Norime, kad mūsų gaminiai būtų tinkami ateičiai, todėl mūsų tikslas yra sumažinti mūsų anglies pėdsaką“, – aiškina Peteris Johanssonas, gamybos įmonės „Partex“ Gullspång mieste generalinis direktorius.


"Niekada negalėsime atrinkti medžiagų, kurios laikui bėgant blogėja. Mūsų ženklinimas turi atitikti tam tikrus reikalavimus ir būti tinkamas pagal paskirtį. Būtent dėl šių savybių PVC plastiką sunku įveikti", - tęsia Peter. 2022 m. „Partex“ vykdė projektą, bendradarbiaudama su, Chalmers Industriteknik, kad nustatytų tvaresnes medžiagas jų kodavimo sistemoms. Svarbus reikalavimas bet kokiai potencialiai naujai žaliavai buvo, kad ji turi būti ir ekologiškesnė, ir bent tokia pat gera, kaip ir medžiaga, kurią ji pakeistų.


TOKIOS PAČIOS SAVYBĖS IR BALANSAS


Projektas buvo sėkmingas ir Partex dabar pradeda prekiauti savo gaminiais, pagamintais iš aplinkai nekenksmingų medžiagų. Johanas Bengtssonas, „Chalmers Industriteknik Chalmers Industriteknik“ direktorius, komentuoja: "Džiaugiamės, kad Partex dabar pristato gaminius, pagamintus iš ekologiškesnių žaliavų, kurie yra sėkmingo bendro projekto, bendradarbiaujant su Chalmerso technologijos universitetu, RISE ir mumis, Chalmers Industriteknik, rezultatas. Tai rodo, kad "Partex" rimtai žiūri į savo tvarumo pastangas. nelaukia, kol galės pateikti šiuos gaminius į rinką dėl reguliavimo ar komercinių priežasčių. „Mūsų bio-PVC yra pagamintas iš atsinaujinančių žaliavų, tokių kaip pušų aliejus iš miškininkystės pramonės“, – aiškina Peteris Johansas. „Atsinaujinantys ištekliai turi labai panašias savybes kaip ir jo pirmtakai kasybos srityje. Ji tokia panaši, kad galėjome išlaikyti esamas mašinas, o tai vėlgi yra didžiulis pliusas įmonės tvarumui. Visiškai įgyvendinus pakeitimą, „Partex“ produktų CO2 poveikis sumažės 80%.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau