3 žymeklių tipai, dažniausia naudojami pramonėje

3 žymeklių tipai, dažniausia naudojami pramonėje

Partex, tai visų pirma plati produktų pasiūla, pritaikyta reikliausių vartotojų poreikiams. Mūsų produktai daugelį metų džiaugiasi plataus vartotojų rato pasitikėjimu. Viskas dėl aukščiausios atlikimo kokybės, kuri yra  svarbi ypač pramonėje. Mūsų žymekliai yra ypač dažnai naudojami maisto, statybų, chemijos ar transporto pramonėje. Ar žinote, kokius produktus naudoja jų atstovai? Štai vos trys parinkti iš ilgo sąrašo!
Pradedame nuo pirmo ir galima sakyti, kad labiausiai nepastebimo - plokščių PZHF behalogeninių vamzdelių. Tai produktas, kuris transporte užima ypatingą vietą! Kodėl? Visų pirma dėl medžiagos, iš kurios yra pagamintas. PZHF vamzdeliai, kaip pats pavadinimas sako, neturi halogeno, o dėl to esant tiesioginiam sąlyčiui su medžiagomis palaikančiomis ugnį, praktiškai neišskiria dujų nuodingų sveikatai ir žmogaus gyvenimui. Tai dėl to dažnai naudojami traukiniuose ar metro, kur elektros instaliacijos veikiamos didelių temperatūrų svyravimų. Kitas produktas, tai laidų juostos surandamos metalo detektorių. Savo savybių dėka visam "įsikūrė" maisto pramonėje. Kodėl? Dėl metalo drožlių, kurių dėka galima nustatyti net mažiausią juostos dalį, kuri saugo instaliaciją netoli gamybos juostos, kai yra sugadinimo ir patekimo ant jos tikimybė, o paskui tiesiogiai į kurį nors produktą. O visi puikiai žinome, kad visur, kur gaminami maisto produktai, reikalingas ypatingas atsargumas! Trečias ir paskutinis iš pristatomų produktų, tai absoliutus favoritas chemijos pramonėje - PKS plieno žymekliai M1. Kodėl? Tai dėl ypatingo patvarumo. Produktas pagamintas iš matinio nerūdijančio plieno AISI 316, skirto ekstremalioms sąlygoms! Jam nebaisus sąlytis su stipriai veikiančiomis medžiagomis, tokiomis kaip rūgštys ar druskos. Jo neveikia aukštos temperatūros ar UV spinduliavimas. Visuomet išlaiko nepriekaištingą ženklinimo įskaitomumą. Ir kaip? Dabar jau žinote, į ką atkreipti ypatingą dėmesį, kai planuojate instaliaciją namams? Partex visada jums padės!
Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau