Energetika

Energetika

Energetika, tai pramonės šaka, kurioje galime pasigirti didele patirtimi. Mūsų produktus surasite šiuolaikinėse elektrinėse ir šiluminėse elektrinėse, namų kabelių jungtyse, pramonės objektų bei viešojo naudojimo teletechninėse instaliacijose. Visur ten, kur kyla poreikis patvariai ženklinti laidus, kabelius ir elektrinius aparatus.
Skirstomųjų skydų ženklinimas
Skirstomąjį skydą sudaro elektros energijos įrenginiai, kurie kartu su elektros jungtimis, surenkamomis šynomis ir izoliacijos elementais naudojami elektros energijos paskirstymui. Siekiant užtikrinti saugų eksploatavimą, visi skirstomojo skydo elementai privalo būti patvariai ir įskaitomai paženklinti. Mūsų universali ženklinimo sistema susideda iš: - laidų žymeklių - maitinimo ir valdymo kabelių žymeklių skirstomiesiems skydams - įvairių gamintojų gnybtų juostelių aprašymai - komponentų ženklinimas, t.y. kontaktorių, rėlių - patvarus ir įskaitomas ženklinimas po lemputėmis ir mygtukais - duomenų plokštelės, turinčios vardinius parametrus, logotipą ir gamintojo duomenis
Susipažinkite su sprendimais

Oro linijos
Mūsų pasiūloje surasite taip pat plokšteles, skirtas oro linijų stulpų ir linijų ženklinimui bei plokšteles su paskirų fazių pažymėjimu. Mūsų gaminamos plokštelės tenkina Lenkijos elektros energijos operatorių standartus.
Susipažinkite su sprendimais

Transformatorių ženklinimas
Aukštinamieji ir tinklo transformatoriai yra dažniausia eksploatuojami ekstremaliomis sąlygomis ir privalo pasižymėti patikimumu ir neįprastu patvarumu. Siūlomi Partex sprendimai, tai: - patvarios plieno duomenų plokštelės, kurios yra rangovo vizitinė. Jose gali būti nurodyti vardiniai duomenys, logotipas ir gamintojo pavadinimas, brūkšninis kodas ar QR kodas, kuriame bus "paslėpta" detali informacija apie įrenginį - valdymo grandinių aprašymai - nerūdijančio plieno gnybtų juostelės AISI 316 tvirtinimui prie kabelių.
Susipažinkite su sprendimais

Žemėje klojamų kabelių ženklinimas
Žemėje klojami energijos kabeliai privalo būti atsparūs mechaniniams pažeidimams, oro sąlygoms bei dirvožemyje esantiems veiksniams. Tie patys reikalavimai taikomi žemės kabelių ženklinimui, kurie turi būti patvarūs ir įskaitomi net per 30 metų, tai yra tiek, kiek yra numatomas instaliacijos eksploatavimo laikotarpis. Mūsų pasiūloje surasite sprendimus, kurie yra priimtini energetikos bendrovėms, atsakingoms už elektros tiekimą Lenkijoje ir pasaulyje.
Susipažinkite su sprendimais

Valdymo bei automatikos ir tikrinimo (priežiūros) bei matavimų aparatūros kabelių identifikavimas
Turime turtingą patirtį bei rekomendacijas kontrolės ir matavimo aparatūros ženklinime pramonės objektuose, elektrinėse, šiluminėse elektrinėse bei lydyklose. Partex sprendimai šiose srityse: - KKS žymekliai - vožtuvų, valdiklių, jutiklių ir kitų matavimo įrenginių aprašymai - valdymo kabelių aprašymai
Susipažinkite su sprendimais

Teletechnikos ir elektros instaliacijos
Esame ekspertai teletechnikos sistemų identifikavimo srityje. Mūsų produktai naudojami viešojo naudojimo objektuose, taip pat naudojami kamerų, laidų ir komponentų ženklinimui: - saugumo sistemų - priešgaisrinių sistemų - telekomunikacijos sistemų - BMS ir HMS pastatų automatikos - žemos įtampos elektros instaliacijų. Kiekvienas mūsų žymeklis prieinamas alternatyviame atlikime be halogeno. Halogeno neturinčių medžiagų naudojimas ypač reikšmingas viešojo naudojimo pastatuose, kur iš esmės žmonių evakuavimas yra ribotas. Žinote objektą Varšuvoje "Auksinės terasos"? Jam tiekėme žymeklius visiems teletechnikos instaliacijos laidams!
Susipažinkite su sprendimais

Kabelių trasos
Kabeliai einantys per kabelių trasas gali būti susegami tarpusavyje bei tvirtinami prie lovelių pasitelkiant plieno juosteles, dengtas plieno juosteles arba tam specialiai skirtas plastmasines juosteles. Solidus tvirtinimas yra ypač svarbus, kai kabeliai lovelyje tiesiami vertikaliai. Trasos aprašymui galima panaudoti plokšteles arba spalvotas etiketes su aiškiu aprašymu.
Susipažinkite su sprendimais

Kabelių apdorojimas
Mūsų gamyba neapsiriboja tik ženklinimo sistemomis. Dabartinis pasiūlymas yra dar kompleksiškas, o jo apimtis tenkina poreikius bei reikalavimus atliekant darbus susijusius su kabelių apdorojimu. Pasiūla apima: suspaudimo, kabelių antgalius, įrankius, apsaugines žarnas bei laikiklius.
Susipažinkite su sprendimais

Fotovoltaika
Dėl "žaliosios energijos" dinamiškos plėtros kilo poreikis išskirti produktus, kurie bus atsparūs saulės, vandens bei didelių temperatūrų amplitudžių poveikiui. Esame kompleksiškų sprendimų, skirtų fotoelektros ūkiams, rengėjais. Mūsų produktai skirti šiam sektoriui, tai: - patvarūs, atsparūs UV fotoelektros laidų ir kabelių žymekliai - PV inverterių, dirbančių lauke, aprašymai - lipnios etiketės atsparios aukštai ir žemai temperatūrai, naudojamos fotoelektros panelių identifikavimui ir inventorizacijai - stiprios apkabos kabelių jungimui, atsparios oro sąlygoms - užspaudžiantys antgaliai PV laidams.
Susipažinkite su sprendimais

Vamzdynai ir rezervuarai
Vamzdynų ženklinimas spalvotų etikečių bei rodyklių pagalba rekomenduojamas Europos standartų. Etiketės talpinamos ant vamzdynų tarpais, užtikrinančiais vizualinį identifikavimą, o jų spalva nustato siunčiamo agento rūšį, t.y. garai, vanduo, rūgštis ir pan. Rodyklė nurodanti mediumo tekėjimo kryptį gali būti patalpinta etiketės viduje arba jos išorinėje pusėje. Išskyrus agento rūšies ženklinimą, vamzdynas turi būti pažymėtas patvaria plokštelė, pvz. su jo pavadinimu bei KKS numeriu. Tokios plokštelės montavimas yra paprastas dėl specialaus laikiklio ir spaudžiamosios juostelės, kurios ilgis parenkamas pagal vamzdžio skersmenį. Patvariam rezervuarų ženklinimui naudojame aukštos kokybės medžiagas, atsparias oro sąlygoms. Lazerinis graviravimas ar spalvotas spausdinimas užtikrina įskaitomumą ilgus metus.
Susipažinkite su sprendimais
Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau