Teletechnikos ir elektros instaliacijos

Teletechnikos ir elektros instaliacijos

Esame ekspertai teletechnikos sistemų identifikavimo srityje. Mūsų produktai naudojami viešojo naudojimo objektuose, taip pat naudojami kamerų, laidų ir komponentų ženklinimui: - saugumo sistemų - priešgaisrinių sistemų - telekomunikacijos sistemų - BMS ir HMS pastatų automatikos - žemos įtampos elektros instaliacijų. Kiekvienas mūsų žymeklis prieinamas alternatyviame atlikime be halogeno. Halogeno neturinčių medžiagų naudojimas ypač reikšmingas viešojo naudojimo pastatuose, kur iš esmės žmonių evakuavimas yra ribotas. Žinote objektą Varšuvoje "Auksinės terasos"? Jam tiekėme žymeklius visiems teletechnikos instaliacijos laidams!
Silpnos srovės kabelių aprašymai

Silpnos srovės laidai ir kabeliai ženklinami dažniausia markeriais, tvirtinamais panaudojant vieną ar kelias bent kokio ilgio įtempiamąsias apkabas. Nauda gaunama panaudojant šį sprendimą yra ta, kad nereikia pritaikyti aprašymo plokštelės dydžio prie kabelio skersmens. Tai priklauso tik nuo panaudoto laido laikiklio ilgio. Aprašymai gali būti sudaryti iš kelių pavienių vieno ženklo žymeklių, kuriuos atsispausdinsite vietoje Partex spausdintuvu arba užsakysite mūsų įmonėje. Siūlome standartines plokšteles ar saugias behalogenines.


Pramoninių kamerų aprašymai

Stebėjimo sistemų pramonines kameras galima identifikuoti putų etiketėmis. Jos tinka panaudoti viduje ir išorėje. Etiketė yra elastinga ir turi labai stiprius klijus. Ji gali būti tvirtinama ant suapvalintų paviršių, o tai ypač reikšminga, kai klijuojame ant kupolinių kamerų ir 360°.


Dėžių ir spintų aprašymai

Kaip duomenų plokštelės ar sistemų dėžių aprašymai: pranešimas apie gaisrą, stebėjimo televizija, prieigos ar evakuacijos kontrolė, puikiai pasiteisins putų etiketės ar graviruotos plokštelės. Etiketės yra 0,8 mm storio, to dėka puikiai priglunda prie apvalaus ar nelygaus paviršiaus, tokio kaip pvz. durelės ar plokštės dažytos milteliniu būdu.


Lentelių ir modulinės aparatūros aprašymai

Paprastiems modulinės aparatūros aprašymams, t.y. saugikliams, liekamosios srovės išjungikliams ir pan., naudokite lipnias etiketes iš nešiojamo Partex spausdintuvo. Jeigu plokštelės aprašyme turi būti daugiau duomenų, o tai reiškia, kad jie bus vertikalioje padėtyje, reikės didesnio aukščio ir pločio putų etiketės, pritaikytos prie daugkartinio modulio. Lygiai taip pat gerai pasiteisins graviruota plokštelė.


Pavienių laidų aprašymai

Paprastus gyslų ženklinimus spintose galima atlikti panaudojant vieno ženklo žymeklius, tai paruošti elementai, kuriuos dėliojame į pasirinktą aprašymą. Siūlome dvi vieno ženklo žymeklių formas: perpynimui prieš laido pajungimą bei montavimui įspaudžiant ar užspaudžiant ant jau prijungto laido. Kelis šios rūšies dydžius padengia labai platus skersmenų spektras. Šie žymekliai prieinami saugūs behalogeniniai.


Lizdų aprašymai

Elektros ar eterneto lizdus identifikuosite poliesterio lipnia etikete ar putų etikete, pagaminta terminiu spausdintuvu. Jeigu tokio neturite, galite pasinaudoti paruoštais šablonais A4, sukarpytais į įvairių dydžių modulius, skirtus spausdinti paprastu biuro spausdintuvu.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau