Kabelių trasos

Kabelių trasos

Kabeliai einantys per kabelių trasas gali būti susegami tarpusavyje bei tvirtinami prie lovelių pasitelkiant plieno juosteles, dengtas plieno juosteles arba tam specialiai skirtas plastmasines juosteles. Solidus tvirtinimas yra ypač svarbus, kai kabeliai lovelyje tiesiami vertikaliai. Trasos aprašymui galima panaudoti plokšteles arba spalvotas etiketes su aiškiu aprašymu.
Kabelių montavimas kabelių loveliuose

Maitinimo ir valdymo kabelius tvirtiname kabelių trasose su specialiais laikikliais, kuriais kabiname už lovelių skylių. Tokio laikiklio patvarumas tempimui, tai 55 kg. Jeigu jums reikia patikimesnio sprendimo, kabelių svoris didesnis ar tvirtinate trasose, kurios eina vertikaliai, panaudokite plieno juostas su rutuline spyna. Šios juostos pagamintos iš rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno AISI 316L, atsparaus ugniai, UV, druskai bei korozijai. Jų minimalus patvarumas tempimui, tai net 1335 N. Papildomai gali būti padengtos juodos ar raudonos spalvos poliesterio sluoksniu, kad būtų įmanoma atskirti grandines. Išorinis poliesterio sluoksnis bei lengvai suapvalinti kraštai saugo kabelį nuo pažeidimo.


Laidų ir kabelių jungimas kabelių trasose

Laidai bei kabeliai einantys kabelių trasose, gali būti tarpusavyje sujungti dviem būdais: pastoviai, panaudojant vienkartines įtempiamąsias apkabas, pagamintas iš pluošto ar metalo, ar atidaromomis apkabomis: metalinėmis, plastmasinėmis ar kabliukais. Antro būdo dėka ateityje galima bus pridėti papildomus laidus, jeigu tinklas būtų plečiamas. Papildomas užsegimų su kabliukais privalumas yra švelni medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Minkštas ir elastingas užsegimas nepažeis lengvų laidų izoliacijos, kaip pvz. UTP. Sunkius energijos laidus sujungsite plieno atidaromomis apkabomis arba su rutuline spyna.


Kabelių lovelių identifikavimas

Kabelių trasos tvirtinamos dažniausia prie lubų, kad nekliudytų biuro arba gamybinėje patalpoje. Įskaitomi aprašymai, matomi net iš keliolikos metrų atstumo, gali būti graviruojami įvairių spalvų laminate arba atspausdinami ant lipnios putų etiketės. Abu šiuos sprendimus galite pagaminti Partex spausdintuvo ar graviravimo mašinos pagalba. Jeigu neturite laiko, pasitikėkite mūsų patirtimi - užsakykite, mes pagaminsime pagal jūsų nurodymus.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau