Skirstomųjų skydų ženklinimas

Skirstomųjų skydų ženklinimas

Skirstomąjį skydą sudaro elektros energijos įrenginiai, kurie kartu su elektros jungtimis, surenkamomis šynomis ir izoliacijos elementais naudojami elektros energijos paskirstymui. Siekiant užtikrinti saugų eksploatavimą, visi skirstomojo skydo elementai privalo būti patvariai ir įskaitomai paženklinti. Mūsų universali ženklinimo sistema susideda iš: - laidų žymeklių - maitinimo ir valdymo kabelių žymeklių skirstomiesiems skydams - įvairių gamintojų gnybtų juostelių aprašymai - komponentų ženklinimas, t.y. kontaktorių, rėlių - patvarus ir įskaitomas ženklinimas po lemputėmis ir mygtukais - duomenų plokštelės, turinčios vardinius parametrus, logotipą ir gamintojo duomenis
Laidų aprašymai

Laidai sudaro didesnę skirstomojo skydo įrengimo dalį, todėl jų ženklinimas turi būti paprastas, greitas bei pastovus ir įskaitomas po daugelio metų. Laidų ženklinimą galima skirstyti į ženklinimą potencialais ar ženklinimą pilnais adresais. Kitas padalinimas yra pagal montavimo būdą, tai: žymekliai turintys uždarą profilį, skirti uždėti prieš laido prijungimą bei tokie, kuriuos galime prijungi prijungus ar uždėjus antgalį. Mūsų pasiūloje surasite visus šiuos sprendimus, pradedant nuo vieno ženklo žymeklių iki termovazmdelių.


Lempučių ir mygtukų aprašymai

Valdymo mygtukus, jungiklius ir lemputes montavimui lentose galima aprašyti dviem būdais: panaudojant gatavus rėmelius, į kuriuos įdedame lentelę su aprašymu, arba priklijuojant atitinkamą etiketę tiesiogiai ant plokštės ar spintos durų. Tokias normalizuoto dydžio etiketes galite pasigaminti patys panaudodami tinkamus įrankius arba užsakyti pas mus su gatavu aprašymu pagal jūsų specifikaciją.


Duomenų plokštelės

Identifikavimo lentelė montuojama ant skirstomojo skydo arba valdymo spintos yra jos rangovo vizitinė kortelė. Joje gali būti nurodyti adreso duomenys, nominalūs parametrai ar papildoma informacija, tokia kaip CE, atlikimo metai ir pan. Plokštelės medžiaga turi būti atitinkamai parinkta pagal skirstomojo skydo darbo sąlygas. Spintos dirbančios labai sunkiomis sąlygomis privalo būti aprašytos plieno plokštelėmis išgraviruotomis lazeriniu būdu. Kitas galima aprašyti panaudojant putų etiketes, spausdintas terminiu perdavimu ar plokštelės su UV spausdinimu ant viršaus.


Gnybtų juostelių aprašymai (jungės)

Gnybtų juostelė populiariai vadinama junge tarnauja visų pirma dviejų laidų sujungimui. Rinkoje prieinama daug sprendimų iš įvairių tiekėjų. Gaminame žymeklius, tinkančius daugumai pirmaujančių gamintojų jungtims. Jas galite aprašyti pasitelkdami universalius įrenginius arba užsakyti su gatavu užspausdinimu, savo nuožiūra.


Aparatų aprašymai

Kontaktorius, rėles, valdiklius ir kitus komponentus paženklinsite panaudodami lipnias etiketes, spausdinamas Partex įrenginiais arba panaudojant paprastą biuro lazerinį spausdintuvą. Modulinės aparatūros ženklinimui galima panaudoti normalizuotų dydžių putų etiketes ar graviruotas plokšteles pritaikytas modulių pločiui.


Kabelių žymekliai

Maitinimo ir valdymo kabeliai įeinantys į skirstymo skydus, gali būti ženklinami adresais ar KKS ženklinimu. KKS sistema, tai unikalus duomenų kodavimo būdas, skirtas elektrinėms ir šiluminėms elektrinėms. Abu būdai reikalauja aprašymų keliomis eilutėmis, spausdinimo laukas turi būti atitinkamai didelis, kad būtų įmanoma sutalpinti pakankamai nemažą informacijos kiekį. Dalį duomenų galima pateikti QR kodo forma, kurį vėliau galima nuskaityti skenerio arba smartfono pagalba.


Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau