Žemėje klojamų kabelių ženklinimas

Žemėje klojamų kabelių ženklinimas

Žemėje klojami energijos kabeliai privalo būti atsparūs mechaniniams pažeidimams, oro sąlygoms bei dirvožemyje esantiems veiksniams. Tie patys reikalavimai taikomi žemės kabelių ženklinimui, kurie turi būti patvarūs ir įskaitomi net per 30 metų, tai yra tiek, kiek yra numatomas instaliacijos eksploatavimo laikotarpis. Mūsų pasiūloje surasite sprendimus, kurie yra priimtini energetikos bendrovėms, atsakingoms už elektros tiekimą Lenkijoje ir pasaulyje.
Žymekliai požeminiams kabeliams

Energijos kabeliai privalo pasižymėti ypatingu patvarumu. Gaminame kabelių žymeklius, kurie tenkina Europos energetikos bendrovių standartus ir nuorodas. Žemėje klojamų kabelių ženklinimui siūlome elastingas plokšteles, pagamintas iš patvarios plastmasės, kurios storis 1 mm, prieinamas keturių spalvų ir kelių dydžių, talpinančių net 7 teksto eilutes. Įskaitomą aprašymą, atsparų dilimui ir oro sąlygų poveikiui, galima pasigaminti savarankiškai pasinaudojant mūsų terminio perkėlimo spausdintuvu arba užsakyti pagaminimą Partex įmonėje. Reiklesnėms prietaikoms siūlome nerūdijančio plieno žymeklius AISI 316L. Tuomet užrašas įkeliamas įspaudimo metodu. Tokie žymekliai su pasirinktu tekstu parengiami ir jums pristatomi vos per 24 val.


Atšakinių kabelių ženklinimas

Elektros jungčių dėžės yra veikiamos tiesioginių UV spindulių, lietaus bei aukštų ir žemų temperatūrų. Jų identifikavimui rekomenduojame graviruotas plokšteles ar elastingas UV putų plokšteles. Etiketę arba plokštelę su jungties aprašymu galima priklijuoti arba pritvirtinti panaudojant kniedes ar sraigtus.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau