Pramonė

Pramonė

Pramonė, tai esminė pasaulio ekonomikos dalis, o įmonės Partex ženklinimo sistemos nuo dešimtmečių sėkmingai įsirašo į jos plėtrą. Mūsų specializuoti ir patvarūs sprendimai taikomi visuomeninės statybos, mašinų sektoriuje, didindami darbo saugumą ir efektyvumą, tame tarpe kalnakasyboje, maiso pramonėje ar chemijos pramonėje.
Vizualinė identifikacija
Vizualinis identifikavimas turi esminę įtaką saugumo lygiui kiekvienoje pramonės šakoje. Tai taikoma įrenginaims, instaliacijoms bei patalpoms. Kiekviena statybos aikštelė, gamykla ar halė privalo būti ženklinamos patvariu, įskaitomu ir suprantamu būdu, panaudojant identifikatorius, skirtus paskiroms užduotims. Šias funkcijas puikiai tenkina pas mus klientų užsakomos plokštelės iš laminatų, aliuminio ar plieno. Graviruotos plokštelės ar su UV užspausdinimu. Kompleksiškas ir patogus sprendimas gali būti graviravimo mašina, kuri pasiteisins tiek planuojamoje gamyboje, tiek staigiose, nelauktose situacijose.
Susipažinkite su sprendimais

Pramoninių sistemų ženklinimas
Elektros, teletechnikos ar priešgaisrinės sistemos naudojamos pramoninėse instaliacijose privalo pasižymėti patvarumu, preciziškumu ir saugumu. Partex gali pasigirti plačia produktų gama, kurie skirti kabelių tvirtinimui ir ženklinimui kiekvienoje pramonės srityje. Galima išskirti platų juostelių ir kabelių žymeklių asortimentą, taip pat standarizuotas paruoštas plokšteles ir apsaugos plombas. Svarbus aspektas yra galimybė rinktis variantą, iš kokios medžiagos turi būti pagaminti produktai, pvz. iš dirbtinio pluošto ar nerūdijančio plieno.
Susipažinkite su sprendimais

Statybų skirstomieji įrenginiai
BUP skirstomasis skydas, tai elektros instaliacijos elementas, skirtas energijos padalijimui. Susideda iš skirstomųjų, apsauginių, matavimo, valdymo ir signalizacijos įrenginių kartu su laidiniais, izoliaciniais ir atraminiais komponentais. Jo naudingumo ir funkcionavimo pagrindas yra tinkamas visų elementų ženklinimas. Patvarūs ir įskaitomi aprašymai bei markeriai pritaikyti savo sudėtimi ir medžiaga paskiroms sudedamosioms dalims, tai saugumo garantija ir šansas užtikrinti greitą taisymą avarijos atveju. Partex ženklinimo sistemos užtikrina kompleksišką visų skirstomųjų skydų elementų identifikavimą.
Susipažinkite su sprendimais

Mašinos
Kiekvieno gamybinio objekto širdimi yra mašinos, kurios gali dirbti labai reikliomis sąlygomis. Mūsų žymeklių savybės leidžia saugiai juos naudoti priklausomai nuo esančių sąlygų. Ženklinimo sistema iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno AISI316L, pasiteisins ekstremaliose aukštose temperatūrose, panašiai kaip plieno ir aliuminio identifikavimo plokštelės. Hidraulinėms instaliacijoms rekomenduojame elastines juosteles, atsparias tepalams ir alyvoms. Valdymo grandinių aprašymui puikiai tiks markeriai, turintys papildomą apsaugą "kišenės aprašymui" forma. Platus įtempiamųjų apkabų asortimentas leidžia pasirinkti optimaliausią tarp labiausia griežtų kriterijų.
Susipažinkite su sprendimais

Aptikami produktai
Kai kurios pramonės šakos yra ypač reiklios, reguliuojamos labai griežtų įstatymų, yra pastoviai kontroliuojamos dėl jų tiesioginės įtakos mūsų sveikatai ir gyvybei. Joms priklauso maisto, farmacijos, taip pat veterinarijos pramonės. Čia ant gamybos linijų ir laboratorijose reikalaujama specifinių žymeklių grupių ar tvirtinimo elementų. Tai privalo būti produktai, kuriuos įvairių rūšių detektoriai lengvai aptinka, bei atsparūs aukštoms temperatūroms ir valymo priemonėms. Įmonė Partex turi kompleksišką ženklinimo ir tvirtinimo sistemą, tenkinančią šiuos kriterijus. Žymekliai, juostelės, duomenų plokštelės ir nerūdijančio plieno iškabos, taip pat juostelės su metalo drožlėmis užtikrins saugią gamybos procesų eigą.
Susipažinkite su sprendimais
Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau