Mašinos

Mašinos

Kiekvieno gamybinio objekto širdimi yra mašinos, kurios gali dirbti labai reikliomis sąlygomis. Mūsų žymeklių savybės leidžia saugiai juos naudoti priklausomai nuo esančių sąlygų. Ženklinimo sistema iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno AISI316L, pasiteisins ekstremaliose aukštose temperatūrose, panašiai kaip plieno ir aliuminio identifikavimo plokštelės. Hidraulinėms instaliacijoms rekomenduojame elastines juosteles, atsparias tepalams ir alyvoms. Valdymo grandinių aprašymui puikiai tiks markeriai, turintys papildomą apsaugą "kišenės aprašymui" forma. Platus įtempiamųjų apkabų asortimentas leidžia pasirinkti optimaliausią tarp labiausia griežtų kriterijų.
Hidraulika

Kiekviena pramoninė mašina turi hidraulinę instaliaciją, kuri turi būti tiksliai ir patvariai aprašyta. Hidraulinių žarnų darbo aplinka yra specifinė ir labai reikli. Tai visų pirma hidraulinė alyva ir aukšta temperatūra, todėl hidraulinei sistemai rekomenduojami žymekliai, tai visapusiška sistema iš nerūdijančio plieno AISI 316L bei plastikiniai elastingi žymekliai, kurių neabejotinas privalumas yra didelis užrašymo plotas.


Valdymo grandinės

Šiuo metu kiekvienas automatinis įrenginys reikalauja valdymo. Greitas ir tiklsus identifikavimas, tai pagrindas. Gedimo ar defekto atveju tinkamos grandinės identifikavimas užima nedaug laiko. Aprašymai pramoninėse mašinose neturėtų liestis su darbo aplinka, todėl geras sprendimas šiuo atveju yra žymekliai su kišene etiketėms. Žymekliai puikiai guli ant kabelių, o jų aprašymas yra papildomai apsaugotas. Kabelio žymeklio su kišene atveju, papildomas privalumas yra jo montavimas, paprastas ir greitas, o patį žymeklį galima montuoti arba pakeisti kitu bet kuriuo metu.


Kabelių ir vamzdžių tvirtinimas

Kuo didesnės mašinos, kuo labiau išvystytos ir technologiškai pažangios, tuo daugiau kabelių, laidų ir vamzdžių. Tinkamam ir neavaringam mašinų veikimui yra būtina tvarkinga, tvirta ir patikima instaliacija. Visi vamzdžiai ir kabeliai turi būti atitinkamai apsaugoti. Instaliacijos tvirtumą užtikrins stiprios, plieninės užveržiamos juostelės, kurios dėka paviršiaus dangos nepažeis jokio šalia esančio elemento. Prie mažesnės apkrovos puikiai tiks ir plastikinės juostelės. Puikus kabelių ir vamzdžių tvirtinimo juostelėmis sistemos papildymas yra plieniniai montavimo laikikliai su angomis varžtams.


Plokštelės ir etiketės

Kiekviena pramoninė mašina privalo turėti duomenų plokštelę. Šito reikalauja įvairios direktyvos, įstatymai ir reglamentai. Lentelėje turi būti sutalpinti apibrėžti duomenys: pagrindiniai, išplėstiniai, kartais QR-kodas. Metalinės bei aliuminio plokštelės tam ir yra skirtos. Yra patvarios, įskaitomos, atsparios išorės veiksniams (temperatūrai, dujoms, alyvai), turi įvairias tvirtinimo galimybes. Ant jų galima pateikti įvairius duomenis: raidinius skaitmeninius kodus, grafiką, lentelę. Partex užsakymų intuityvi platforma leidžia suprojektuoti, užsakyti ir pristatyti plokšteles per 24 val.


Pneumatika

Aukštųjų technologijų pramonės mašinos turi daug įvairių sistemos rūšių: mechaninių, automatinių, hidraulinių ir pneumatinių. Taip pat ir tiems pastariesiems turime skirtus ženklinimo būdus. Ant kabelių ir pneumatinių laidų puikiai tinka halogeninių junginių neturintis, savigesis profilis pritaikytas prie jų standartinio skersmens, atitinkantis UL94-V0 standarto reikalavimus. Tuos pačius kriterijus atitinka žymeklis su kišene, kuris yra montuojamas juostelės pagalba, todėl jo neriboja kabelio skersmuo. Taip pat bet kada galima jį montuoti ir pakeisti.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau