Pramoninių sistemų ženklinimas

Pramoninių sistemų ženklinimas

Elektros, teletechnikos ar priešgaisrinės sistemos naudojamos pramoninėse instaliacijose privalo pasižymėti patvarumu, preciziškumu ir saugumu. Partex gali pasigirti plačia produktų gama, kurie skirti kabelių tvirtinimui ir ženklinimui kiekvienoje pramonės srityje. Galima išskirti platų juostelių ir kabelių žymeklių asortimentą, taip pat standarizuotas paruoštas plokšteles ir apsaugos plombas. Svarbus aspektas yra galimybė rinktis variantą, iš kokios medžiagos turi būti pagaminti produktai, pvz. iš dirbtinio pluošto ar nerūdijančio plieno.
Priešgaisrinės instaliacijos

Specialieji identifikatoriai bei plieninės tvirtinimo juostelės yra neatsiejamas elementas kuriant bet kokio pobūdžio priešgaisrinę sistemą, tokią kaip siurbimo, drėkinimo, rasojimo ir dujų sistemą. Atsparios ekstremalioms temperatūroms nerūdijančio plieno juostelės bei štampuoti plieno žymekliai, tai neatsiejami priešgaisrinės sistemos elementai, kurie garantuoja jų patikimumą. Nesunaikinami ir įskaitomi sistemos aprašymai, reikalui esant leis tinkamai juos panaudoti. Vykdant didelius projektus, esant technologiškai pažangioms sistemoms ir apsaugai ne be reikšmės yra svarbi raudona spalva, kuri leis greitai identifikuoti ir atskirti priešgaisrinę sistemą nuo kitų.


Produktai kabelių trasoms

Kabelių trasos, tai dar viena sritis, kuriai turime mūsų užspaudžiamų juostelių pasiūlymą. Priklausomai nuo trasos dydžio, kiekio ir kabelių storio, trasos vietos, pasirinkimui turite atitinkama laikiklį. Mūsų juostelės padės kabelių pynes išlaikyti tinkamoje vietoje. Juostelės gali būti pagamintos iš halogeninių junginių neturinčios medžiagos, iš nerūdijančio plieno arba švelnios medžiagos "kibuko" tipo. Jų pagalba pastoviai galėsite surišti kabelių pynę, naudodami vienkartines tvirtas juosteles arba užsegamas juosteles, kurios ateityje leis prie pynės pridėti papildomų kabelių. Kriterijų, pagal kuriuos galėsite pasirinkti atitinkamą produktą yra daug: platus dydžių, medžiagų, įvairių spalvų variantų, įvairių juostelių struktūrų pasirinkimas.


Elektros ir teletechnikos instaliacijos

Norint užtikrinti tam tikros instaliacijos įskaitomumą ir funkcionalumą bei tinkamai identifikuoti visus joje esančius kabelius, rekomenduojame ju aprašymui panaudoti elastingą žymeklį, kuriame tilps visa būtina informacija, tiek tekstinė, skaitmeninis kodas bei QR kodas, be to neužims daug vietos, tiesiog priglus prie kabelių. Kitas rekomenduojamas identifikatorius, tai profilis, montuojamas kabelinių juostelių pagalba ant specialaus laikiklio. Žymeklio privalumas yra jo gera kokybė, tvirtas ir įskaitomas termografinio perkėlimo užrašas bei greitas ir patogus montavimas, nepriklausomai nuo kabelio ar net visos pynės skersmens.


Teletechninių instaliacijų ženklinimas ir plombavimas

Teletechninės instaliacijos, tai įvairių rūšių sistemos: perspėjančios, stebėjimo, patekimo kontrolės ir t.t. Jų patikimumas priklauso nuo reguliarios priežiūros, o taip pat apribotos galimybės įvesti pakeitimus nekompetentingų arba neturinčių įgaliojimų asmenų. Atitinkamai suprojektuota ir pagaminta duomenų lentelė informuos apie atliktus patikrinimus ir primins apie sekančio serviso patikrinimo datą. Mūsų pasiūloje šias funkcijas atitinka apvalios plieno lentelės, kurias galima pritvirtinti rutulinės grandinėlės arba bet kokios juostelės pagalba. Siauros nilono juostelės gali taip pat atlikti plombos funkciją, kuri apsaugos nuo nepageidaujamo kišimosi.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau