Vizualinė identifikacija

Vizualinė identifikacija

Vizualinis identifikavimas turi esminę įtaką saugumo lygiui kiekvienoje pramonės šakoje. Tai taikoma įrenginaims, instaliacijoms bei patalpoms. Kiekviena statybos aikštelė, gamykla ar halė privalo būti ženklinamos patvariu, įskaitomu ir suprantamu būdu, panaudojant identifikatorius, skirtus paskiroms užduotims. Šias funkcijas puikiai tenkina pas mus klientų užsakomos plokštelės iš laminatų, aliuminio ar plieno. Graviruotos plokštelės ar su UV užspausdinimu. Kompleksiškas ir patogus sprendimas gali būti graviravimo mašina, kuri pasiteisins tiek planuojamoje gamyboje, tiek staigiose, nelauktose situacijose.
Patalpų ženklinimas

Tinkamas patalpų ženklinimas padidina saugumą, darbo komfortą ir objekto naudojimą. Priklausomai nuo patalpų funkcijos, svarbus faktorius ženklinimo sistemoje gali būti simboliai arba spalvos. Graviruotomis lentelėmis arba UV spausdintomis lentelėmis sėkmingai galima ženklinti, pvz. socialines patalpas arba ribotos prieigos patalpas, vietas, kurios veikiamos neigiamų veiksnių, susijusių su spinduliuote arba aukšta temperatūra, o taip pat kasdienio naudojimo daiktus, tokius kaip lentynos, spintos, seifai. Paskutinės grupės daiktų ženklinimui puikiai tinka graviruotos lentelės, kurios šiuo atveju atliks parašo funkciją.


Informacinės lentos

Informacinės-perspėjančios lentos pramonėje, tai tema be ribų. Jas naudoti dažniausia įpareigoja teisės aktų, įstatymų ir įmonių arba institucijų vidaus reglamento reikalavimai. Pilnai spalvotos lentos pagamintos UV-LED spausdinimo technologija, įvairių dydžių iškabos ir rodyklės, pasižymi gera kokybe ir tvirtumu, galite užsisakyti Partex įmonėje, žymėjimui ir apsaugojimui, pvz.: statybvietes, logistikos centrus, pristatymo zoną, biuro pastatus, gamybos halę ir t.t.


Darbo saugos ir higienos ženklai

Pramonė, tai be abejo mašinos, įrenginiai, sunkioji technika, aparatūra ir procesai: gamybos ir apdirbimo, visa tai, kas ypač padidina gedimų ir nelaimingų atsitikimų riziką. Todėl darbo saugos ir higienos reikalavimų laikymasis pramonėje yra labai svarbus ir gana griežtai kontroliuojamas. Lentelės su spalvotu UV užrašu bei dvispalvės graviruotos PGL lentelės užtikrins visą informaciją ir apsaugą evakuavimo, priešgaisrinės apsaugos, elektros ženklų srityje bei įvairių instrukcijų, sąrašų ir taisyklių srityje.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau