Pramoninė automatika

Pramoninė automatika

Pramoninė automatika, tai neįprastai plati ir sudėtinga erdvė, kurią sudaro valdymo sistemos, mašinos, gamybos linijos ir daug kitų. Visur ten, kur yra Partex įmonės produktai. Mūsų produktai padeda kasdien identifikuoti šiuos sudėtingus automatikos elementus ir padaro juos labiau įskaitomus. Siūlome kompleksiškus sprendimus mašinų, automatizuotų darbo vietų, spintų ir valdymo pultų bei pneumatikos elementų ženklinimui.
Spintos ir valdymo pultai
Valdymo spinta sudaryta iš komponentų, kurie teisingai sujungti atlieka valdymo funkciją. Dėl to, kad spintose yra daug laidų, jungčių, valdiklių ir kitų aparatų, sklandžiam instaliacijos identifikavimui reikalingas jungčių ženklinimas, jų kryptis bei daugelio valdymo elementų aprašymas. Partex sprendimai suteikia galimybę atlikti ženklinimus: valdymo laidų ir objekto kabelių, esančių spintos viduje jungių, valdiklių ir aparatų, plokštelių ir etikečių, talpinamų po mygtukais, taip pat gamintojo duomenų plokštelių.
Susipažinkite su sprendimais

Pneumatika
Pneumatika, tai sritis, kurioje darbinis veiksnys yra suspaustas oras. Ši technika tapo labai populiari ir praktiškai XXI amžiuje naudojama kiekvienoje gamykloje. Mūsų pasiūloje yra daug pasiūlymų, skirtų pneumatinių laidų ir cilindrų ženklinimui. Gaminame elastingus žymeklius, pritaikytus standartiniams vamzdžių skersmenims bei etiketes atsparias cheminės medžiagoms, idealiai tinkančias pneumatiniams cilindrams.
Susipažinkite su sprendimais

Mašinos ir automatizuota darbo vieta
Partex ženklinimų sistema yra noriai renkamasi gamybos mašinų ir linijų kūrėjų. Platus produktų spektras leidžia kompleksiškai aprašyti ne tik būtinus elementus, bet taip pat juos apsaugoti. Mūsų produktų dėka galėsite: - pažymėti objekto kabelius bei tuos, kurie yra mašinoje - pritvirtinti optimaliausiu kabeliui ir vamzdžiui būdu - apsaugoti kabelius, žarnas ir pluoštus - pažymėti mašiną informacinėmis ir įspėjamosiomis lentelėmis - panaudoti produktus, kuriuos aptinka detektoriai.
Susipažinkite su sprendimais
Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau