Mašinos ir automatizuota darbo vieta

Mašinos ir automatizuota darbo vieta

Partex ženklinimų sistema yra noriai renkamasi gamybos mašinų ir linijų kūrėjų. Platus produktų spektras leidžia kompleksiškai aprašyti ne tik būtinus elementus, bet taip pat juos apsaugoti. Mūsų produktų dėka galėsite: - pažymėti objekto kabelius bei tuos, kurie yra mašinoje - pritvirtinti optimaliausiu kabeliui ir vamzdžiui būdu - apsaugoti kabelius, žarnas ir pluoštus - pažymėti mašiną informacinėmis ir įspėjamosiomis lentelėmis - panaudoti produktus, kuriuos aptinka detektoriai.
Kabelių aprašymai

Patvarus ir įskaitomas kabelių aprašymas įrenginyje turi ypatingą reikšmę tolesniam jo naudojimui. Tinkamas ženklinimas turi pagrindinį vaidmenį identifikuojant kabelį gedimo atveju, taip sutaupomas išjungimo laikas bei tuo sukelti nuostoliai. Mūsų kabelių žymeklių pasiūlymas yra toks platus, kaip ir sąlygos, kuriomis dirba įrenginiai. Jeigu ieškote žymeklių darbams ekstremaliomis sąlygomis, įspausime jums žymeklius nerūdijančiame pliene. Taip pat galite patys pasigaminti kabelių žymeklius naudodami mūsų spausdintuvus. Šiam tikslui rekomenduojame pvz. permatomus žymeklius su įkišamomis į juos etiketėmis. Tačiau jeigu ieškote elastingo žymeklio, kuris dirbs kartu su kabeliu, atkreipkite dėmesį į PPQ žymeklius, kuriuos galite savarankiškai suprojektuoti naudodami naują programinę įrangą Promark Creator ir išspausdinti MK-10 spausdintuvais.


Kabelių ir vamzdžių montavimas

Tinkamas laidų ir vamzdžių tvirtinimas yra labai svarbus žiūrint iš tinkamo mašinų veikimo visose pramonės šakose pusės. Mūsų sprendimų panaudojimas užtikrins jums tinkamą elektros ir pneumatinių laidų išdėstymą bei padės išvengti jų pažeidimo įrenginių darbo metu, o tuo pačiu sumažins gedimų tikimybę. Mūsų pasiūlyme surasite daugybę sprendimų, kurie skirti kabelių pynių bei vamzdžių tvirtinimui. Tai yra laidų tvirtinimai ir laikikliai, kurie prie pagrindo tvirtinami įvairiais būdais. Juostelės yra pagamintos iš nailono arba nerūdijančio plieno, panašiai kaip ir jiems skirti cokoliai, kurie yra įvairių dydžių ir spalvų, tiek lipnūs, tiek tvirtinami prie pagrindo varžtų arba kniedžių pagalba. Mūsų pasiūlymą taip pat papildo kalami laidų juostelių tvirtinimo laikikliai bei lipnios apkabos betarpiškam kabelių montavimui.


Kabelių apsauga

Pramoniniai įrenginiai dažniausia dirba labai sunkiomis sąlygomis, todėl svarbu laidams ir kabeliams užtikrinti ypatingą apsaugą nuo užteršimo, drėgmės bei mechaninių jėgų ir cheminių medžiagų poveikio. Mūsų sprendimai laidų ir kabelių apsaugos srityje sėkmingai taikomi mašinų statybos ir eksploatavimo etape, įrenginių, kontrolinių pultų, valdymo spintų ir skirstomųjų skydų. Kadangi mums labai svarbus jūsų saugumas, mūsų apsauginės žarnos ir apvalkalai prieinami ir behalogeniniai.


Įspėjamasis ir informacinis ženklinimas

Perspėjamasis ir informacinis žymėjimas yra tiksliai apibrėžtas ES standartuose ir direktyvose dėl mašinų. Jis turi būti matomas, patvarus ir įskaitomas, todėl medžiaga, iš kurios yra pagamintas turi atitikti daug reikalavimų. Duomenų ir informacines plokšteles galime jums pagaminti graviravimo būdu laminate, aliuminyje bei nerūdijančiame pliene. Spalvotus žymėjimus ir piktogramas atliekame UV-LED technologija. Plokšteles, Partex įrenginių dėka, galite pasigaminti ir patys. Mūsų pasiūlyme rasite graviravimo įrenginį laminate ir aliuminyje arba lipnių etikečių spausdintuvus.


Detektorių surandami produktai

Detektorių aptinkami produktai yra plačiai naudojami maisto, chemijos ir farmacijos pramonėje, tai yra sektoriuose, kuriuose ypač svarbu pašalinti bet kokius galimus pavojus. Statant ir eksploatuojant šių pramonės šakų įrenginius ypatingą dėmesį reikia atkreipti į fizinius pavojus, susijusius su galimybę į maistą patekti nepageidaujamų daiktų. Todėl laidų ženklinimui ir tvirtinimui prie gamybos linijų, naudojami produktai, kuriuos lengvai gali aptikti metalo detektoriai. Sunku nepastebėti mėlynos kabelio juostelės su metalo drožlėmis, kurios turi daug variantų - taip pat pagamintos iš halogeninių junginių neturinčių ir UV atsparių medžiagų. Jeigu jums svarbus maksimalus patvarumas, atkreipkite dėmesį į pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 316L nesunaikinamas juosteles ir žymeklius. Jeigu norite saugiai paženklinti mašiną arba spintą, naudokite plieno žymeklį su štampu arba plieno lentelę su lazeriniu graviravimu.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau