Spintos ir valdymo pultai

Spintos ir valdymo pultai

Valdymo spinta sudaryta iš komponentų, kurie teisingai sujungti atlieka valdymo funkciją. Dėl to, kad spintose yra daug laidų, jungčių, valdiklių ir kitų aparatų, sklandžiam instaliacijos identifikavimui reikalingas jungčių ženklinimas, jų kryptis bei daugelio valdymo elementų aprašymas. Partex sprendimai suteikia galimybę atlikti ženklinimus: valdymo laidų ir objekto kabelių, esančių spintos viduje jungių, valdiklių ir aparatų, plokštelių ir etikečių, talpinamų po mygtukais, taip pat gamintojo duomenų plokštelių.
Laidų aprašymas

Laidai yra kiekvienoje valdymo spintoje, o kuo sudėtingesnė valdymo sistema, tuo tų laidų yra daugiau. Įprastai spintose yra šimtai jungčių, nors pačiose didžiausiose galime surasti jų tūkstančius. Geroji praktika nurodo kiekvieną jų ženklinti. Kaip tai padaryti? Laidų ženklinimo procesas turi būti teisingas ir būtent dėl to būtina parinkti teisingą ženklinimo sistemą. Partex visuomet surasite sau patogiausią žymeklio rūšį. Galite panaudoti žymeklius su keičiama etikete, kuriuos sumontuosite anksčiau, o aprašymus papildysite patogesniu laiku, arba pasitelkti behalogeniį termovamzdelį ar įvorinį profilį, atsparų UV spinduliavimui. Prieinama daug sprendimų, taigi su malonumu pritaikysime geriausią jūsų prietaikai.


Kabelių žymekliai

Didesnis kabelių, įeinančių į valdymo spintas, skersmuo leidžia naudoti žymeklius su dideliu laukeliu aprašymui. Tokioje plokštelėje galima patalpinti kelias eilutes teksto, kuris bus įskaitomas iš kelių metrų nuotolio. Žymeklius paprasčiausia montuoti ant kabelių, taip pat tų prijungtų, panaudojant juostas pagamintas iš pluošto ar nerūdijančio plieno. Toks būdas leidžia panaudoti vieną žymeklio dydį kabeliams su įvairiu skersmeniu, o vienintelis elementas, kurį reikia pritaikyti jų skersmeniui yra įtempiamoji apkaba. Apkabų medžiaga turi būti pritaikyta medžiagai, iš kurios yra pagamintas žymeklis. Rekomenduojame kelis sprendimus, užtikrinančius trumpą montavimo laiką. Galite pasitelkti populiarias ir patogias įvores, montuojamas ant laikiklių arba elastingus žymeklius, montuojamus tiesiogiai ant kabelių. Šie pastarieji prieinami įvairių dydžių, taigi galite atsispausdinti ant jų kelias teksto eilutes, įkelti grafiką ar patalpinti brūkšninius, ar QR kodus. Kabelių identifikavimo būdų yra daug daugiau, su mūsų pagalba pritaikysite geriausią savo poreikiams.


Aparatų aprašymai

Komponentai naudojami valdymo spintose yra labai įvairūs, kaip ir jų funkcijos, kurias privalo atlikti. Todėl dėl šios priežasties sunku standarizuoti ženklinimus aparatams, nes dažnai turime skirtingą vietos kiekį etiketei. Su lipniomis Partex etiketėmis turėsite daug laisvės. Mūsų sistema yra lanksti, priklausomai nuo vietos, kokią turite, galite apibrėžti savo etiketės ilgį, o įrenginys automatiškai jį nukirps. Taip, kaip svarbus ženklinimo ilgis, taip svarbus ženklinimo aukštis, ypač kai aparatai yra nedidelių dydžių, todėl mūsų etikečių aukštis prasideda jau nuo kelių milimetrų. Priklausomai nuo poreikių, galite pasitelkti sustiprintą, lipnų profilį iš PVC arba modulinę žymeklių sistemą įsegamą į bazinį profilį.


Gnybtų juostelių aprašymai (jungės)

Dviejų ar daugiau laidų sujungimas spintos viduje dažniausia atliekamas pasitelkiant gnybtų juosteles. Jų teisingą aprašymą lemia įkišimo eiliškumas, todėl ribojama klaidų rizika atliekant priežiūros darbus. Gnybtų juosteles, dar vadinamas jungėmis, galite aprašyti savarankiškai pasinaudodami švariais žymekliais bei Partex spausdintuvais ir braižytuvais. Mes irgi galime jums juos parengti, pritaikydami atitinkamą žymeklį prie jūsų jungės modelio.


Duomenų plokštelės ir mygtukai

Plokštelės, aprašančios mygtukus, veda operatorių per rankiniu būdu įjungiamas, svarbiausias valdymo funkcijas. Jeigu nėra skaidrumo mygtukų aprašyme, gali kilti rimtos pasekmės. Plokštelės privalo būti ne tik įskaitomos ir elastingos, bet ir, kas ypač svarbu, - patvarios. Raktas, kuriuo vadovaujantis parenkama medžiaga aprašymams po mygtukais bei duomenų plokštelėms, yra visų pirma sąlygų, kokiomis dirbs, nustatymas. Galite pasitelkti plokšteles graviruojamas laminate, kurios turi didelį mechaninį atsparumą arba UV atsparų anoduotą aliuminį. Puikiai pasiteisins labai patvari putų ir poliesterio etiketė, kuri gali dirbti aliejinėje aplinkoje, mūsų įrankių pagalba ją greitai ir patogiai pasigaminsite patys.


Kabelių antgaliai ir įrankiai

Efektyvus laidų ir kabelių išvedžiojimas valdymo spintoje reikalauja panaudoti atitinkamus įrankius ir aksesuarus. Tinkamas antgalių, naudojamų laidų galuose, pasirinkimas turi esminę reikšmę vėlesniam instaliacijos funkcionavimui. Mūsų pasiūlyme rasite rankovės tipo, žiedinius, kablio tipo arba jungiamuosius antgalius. Prieinamų sprendimų apimtis yra plati, todėl galėsite pasirinkti jums tinkama antgalį. Partex pasiūlymas apima ir laidų bei kabelių apdirbimo įrankius, pradedant nuo užspaudžiamų galų spaustuvų, užspaudimo ir plastikinių rankovių kirpimo įrankių, izoliacijos pašalinimo įrankių, baigiant antgalių ir termovamzdelių karšto oro pūstuvu.


Informacinės lentos

Valdymo spintos be mygtukų ženklinimo dažnai turi informacines lenteles. Dėl to, kad jos nuolat yra veikiamos turi būti patvarios ir įskaitomos. Jas galime pagaminti pvz. graviravimo būdu graviravimo laminate, kurie pasižymi aukštu mechaniniu atsparumu. Alternatyvus sprendimas yra spalvotos lentelės su patvariu aprašymu UV-LED technologijoje. Priklausomai nuo poreikio, lentelė gali būti tvirtinama dvisluoksne lipnia juosta arba kniedėmis, anksčiau padarytų skylių dėka. Partex pasiūlyme taip pat rasite įrenginius, kurių dėka patys pasigaminsite tokias lenteles.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau