Telekomunikacija ir IT

Telekomunikacija ir IT

Skaitmeniniame telekomunikacijos bei IT sprendimų pasaulyje yra labai daug mūsų žymeklių panaudojimų. Nuo pat pradžių GSM formavimosi tinklo, telekomunikacijos operatoriams, laidinėms televizijoms ir visiems klientams, kurie reikalauja patvariai ir paprastai aprašyti savo tinklus, tiek tuos mažus, tiek didelius, firmų kompiuterių tinklams, visam servisavimui, tiekėme mūsų žymeklius. Turime ženklinimo patirtį kiekviename skaitmeninių medijų tiekimo etape.
GSM stočių statyba
Kiekviena perdavimo stotis, taip pat vadinama bazine ar sutrumpintai BTS, reikalauja atitinkamo laidų ir kabelių, privedančių ir išvedančių operatoriaus signalą ženklinimo. Už teisingą tokios instaliacijos veikimą atsako maitinimo, optinės, perdavimo spintos, taip pat perdavimo - priėmimo įrenginiai, kurie gali būti montuojami patalpose ar aukštai virš žemės, ant telekomunikacijos bokštų. Visi šie elementai sujungti DC, FO ir RF kabeliais reikalauja įskaitomo, patvaraus ir atsparaus laiko tėkmei bei saulės spinduliams ženklinimo.
Susipažinkite su sprendimais

Serverinės įranga
Įmonės funkcionavimas šiais laikais vis dažniau yra paremtas efektyviai veikiančiomis kompiuterinėmis sistemomis. Kai įrenginėjama serverinė, reikia atkreipti dėmesį į eilę veiksnių, kad būtų padidintas veikimo saugumas ir patikimumas. Serverinė, tai vieta, kur kiekviena patch panelė, kiekvienas įrenginio kabelio galas ar prievadas turi būti paženklintas. Siekiant palengvinti visą struktūrinių serverinės tinklų ženklinimo procesą, siūlome visą lipnių etikečių bei žymeklių gamą su keičiama iškaba.
Susipažinkite su sprendimais

Tinklo statyba
Kabelinis tinklas statomas visur: nuo telekomunikacinių iki kabelių tinklų namuose. Išskyrus teisingą kabelių trasų ir jungčių aprašymą svarbus teisingas jų išvedžiojimas, laidų susegimas ir apsauga nuo aplinkos veiksnių sukelto sugadinimo. Mūsų pasiūloje surasite tam reikalingus instaliavimo aksesuarus ir įrankius kabelių bei laidų apdirbimui, kurie paprastu būdu padės jums veiksmingai išvedžioti instaliaciją.
Susipažinkite su sprendimais
Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau