Serverinės įranga

Serverinės įranga

Įmonės funkcionavimas šiais laikais vis dažniau yra paremtas efektyviai veikiančiomis kompiuterinėmis sistemomis. Kai įrenginėjama serverinė, reikia atkreipti dėmesį į eilę veiksnių, kad būtų padidintas veikimo saugumas ir patikimumas. Serverinė, tai vieta, kur kiekviena patch panelė, kiekvienas įrenginio kabelio galas ar prievadas turi būti paženklintas. Siekiant palengvinti visą struktūrinių serverinės tinklų ženklinimo procesą, siūlome visą lipnių etikečių bei žymeklių gamą su keičiama iškaba.
Patchcordų ženklinimas

Duomenų perdavimas naudojant šviesolaidinį įrengimą yra vis populiaresnis sprendimas. Čia taip pat komutacinių kabelių, t.y. jungiamųjų kabelių bei pigtail tipo laidų ženklinimas, įvykus gedimui arba modernizuojant, padės sutaupyti laiką ir pinigus. Iš visų mūsų produktų, čia geriausia tiks tiesiai ant laido įspaudžiamas žymeklis arba lipnios etiketės. Jų pagalba lengvai pakeisite aprašymą, kai reikės perjungti kabelius rack spintoje ir pakeisti jungties aprašymą. Padarysite tai ir ant esamo įrengimo be kabelių atjungimo naudojant ant laidų kabinamus arba įspaudžiamus kartu su aprašymu žymeklius.


Rack spintų aprašymai

Rack spintas galite rasti ne tik serverių kambariuose, bet ir įrašų studijose arba pramoninėse patalpose. Jose yra daug elementų, kuriuos reikia paženklinti. Jų pagrindinis elementas yra komutacinė panelė (angl. patch panel) su daugybe lizdų eilių, kuriuos lengviausiai paženklinsite mūsų lipnių etikečių pagalba. Sutvarkyta komutacinė spinta su tinkamai paženklintomis struktūrinėmis kabelių pynėmis ir komutacinės panelės prievadų aprašymais užtikrins jums lengvą priežiūrą ir instaliacijos skaidrumą.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau