GSM stočių statyba

GSM stočių statyba

Kiekviena perdavimo stotis, taip pat vadinama bazine ar sutrumpintai BTS, reikalauja atitinkamo laidų ir kabelių, privedančių ir išvedančių operatoriaus signalą ženklinimo. Už teisingą tokios instaliacijos veikimą atsako maitinimo, optinės, perdavimo spintos, taip pat perdavimo - priėmimo įrenginiai, kurie gali būti montuojami patalpose ar aukštai virš žemės, ant telekomunikacijos bokštų. Visi šie elementai sujungti DC, FO ir RF kabeliais reikalauja įskaitomo, patvaraus ir atsparaus laiko tėkmei bei saulės spinduliams ženklinimo.
Lauko kabelių ženklinimas

Bazinėse siuntimo ir priėmimo stotyse lauke įrengti perdavimo kabeliai yra veikiami atmosferos sąlygų ir UV spindulių. Todėl mūsų ženklinimas turi būti atsparus aplinkos sąlygų bei UV spindulių poveikiui, kad ženklinimas nekistų kartu su laiko tėkme. Taip pat labai svarbu yra ir jų paprastas montavimas užspaudžiamų juostelių pagalba, ypač tada, kai tai yra daroma keliasdešimties metrų aukštyje virš žemės telekomunikacijų bokštuose. Daugelį metų mūsų šalyje naudojami "paruošti ženklai" tipo žymekliai, tvirtinami juostele. Spausdinimas karšto štampavimo būdu yra labiausiai atsparus besikeičiančioms aplinkos sąlygoms.


Vidaus kabelių ženklinimas

Ne visi kabeliai yra veikiami atmosferos veiksnių. Dalis viduje montuojamų GSM įrenginių turi kabelius, kurie ženklinami prie įrenginių ir prie modulio, saugiklio arba jungties. Čia yra svarbus greitas aprašymo pakeitimas plečiant arba modernizuojant stotį. Šiam tikslui geriausiai naudoti aprašymus permatomame apvalkale su viduje įdėta užrašyta nelanksčia etikėte, pritvirtinta užspaudžiama juostele.


Jumper aprašymai

Maitinimo kabeliai pasižymi dideliais skerspjūvio matmenimis, todėl reikalauja žymeklio su didesniu aprašymo lauku bei elastingumo prisegant susegimo juostelėmis. To dėka, žymeklis netrūksta, o aprašymas yra iš toli matomas ir tvirtas net po daugelio metų po pritvirtinimo. Taip pat kaip ir lauko kabeliai, maitinimo kabeliai ir trumpikliai dažnai yra veikiami išorinių aplinkos veiksnių, todėl žymeklis turi būti jiems atsparus, kaip ir atsparus saulės spindulių poveikiui.


Šviesolaidžių aprašymai

Gyvename laikais, kai dideli siunčiamų duomenų kiekiai reikalauja į namus atsiųsti signalą šviesolaidžio pagalba. Tas pats taikoma ir statomų bazinių siuntimo ir priėmimo stočių aikštelių operatoriams. Tokie įrengimai dažnai užkasami po žeme, todėl turi būti atsparūs laiko tėkmei ir aplinkos veiksniams. Šiam tikslui geriausiai tiks elastingi žymekliai, kurie montuojami visoje kabelių trasoje ir savo gerų prigludimo savybių dėka netrukdys kabelių prakišimui tarp suspaustos žemės, o dėl didelio rašymo paviršiaus galima patalpinti nemažai turinio. Spalva taip pat turėtų atkreipti dėmesį.


Kabelių tvirtinimas

Kabelių tvirtinimas kiekviename įrengime yra taip pat svarbu jo veikimui, kaip ir jų ženklinimas. Dažnai tvirtinimo juostelė yra veikiama UV spindulių bei atmosferos sąlygų, todėl turi būti atspari atmosferos sąlygų poveikiui. Didelio laidų kiekio surišimui į kabelių pynes, ypač serverio kambariuose, kur svarbus yra šilumos pašalinimas iš įrenginių, naudojamos kibios juostelės, kurios saugiai susega laidus ir leidžia pridėti naujų laidų, jeigu laikui bėgant tokia iškyla būtinybė.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau