Automotive

Automotive

Automobilių pramonė, tai dešimtys tūkstančių metrų kvadratinių paviršių, kuriame dirba labai daug išvystytų ir sudėtingų gamybos linijų. Gamyklos statyba, tai ilgalaikis procesas, bet jos pilno efektyvumo išlaikymas reikalauja dar didesnio įsitraukimo žmonių, kurie užsiima eksploatavimo palaikymu. Partex pasiekia tokias vietas ir siūlo produktus, kurie tenkina aukštus reikalavimus dėl patikimumo ir patvarumo ir yra keliami automobilių sektoriaus.
Hidraulinių žarnų ženklinimas

Šiais laikais mašinos ir įrenginiai išnaudoja nesuskaičiuojamą kiekį hidraulinės jėgos, o tame tarpe ir žarnų, kurios yra įvairių tipų ir matmenų. Norint pagreitinti jų keitimą pažeidimo atveju, yra naudojamas atitinkamas identifikavimas. Jis turi būti patvarius ir atsparius galimam alyvos nutekėjimui. Mūsų pasiūlyme rasite šiam panaudojimui skirtus sprendimus. Galėsite rinktis tarp spausdintų žymeklių arba vienaženklių žymeklių sistemų.


Laidynų identifikavimas

Kabelių pynėse svarbi yra tiek kiekviena gysla, tiek ir visas rinkinys, kuris turi nukeliauti į atitinkamą prijungimo vietą. Pramoninės automatikos integruotojai dažnai naudojasi subrangovų paslaugomis, pvz. kabelių pynių gamybos srityje. Partex turi daug metų patirties su gamintojais ir surenkamų gaminių tiekėjais tiekiant jiems, pvz. termovamzdelius arba ženklinimo sistemas tvirtinamas ant didesnio skersmens kabelio sutraukiamo laido pagalba.


Laidų apsauga ir maršrutas

Daugelyje vietų kabeliai ir laidai gali būti mechaniškai arba dėl aukštos temperatūros pažeidžiami. Norint apsaugoti nuo tokių pažeidimų yra naudojamos atitinkamos apsauginės medžiagos. Jos yra prieinamos keliuose variantuose priklausomai nuo paskirties. Populiariausi, tai elastingi apsauginiai apvalkalai, kurie užmaunami ant pynės. Partex siūlo kabelių apsaugą diapazone nuo 2 iki net 75 mm skersmens.


Kabelių ir laidų tvirtinimas

Tinkamas laidų identifikavimas tai viena. Taip pat svarbus tinkamas kabelių išvedžiojimas. Šiam tikslui naudojami įvairūs laikikliai ir specialūs tvirtinimai. Didelis Partex pasiūlymas leidžia pasirinkti tinkamą sprendimą priklausomai nuo kliento pageidavimų.


Vizualinis identifikavimas

Mašinų aptarnavimas dažnai susijęs su operatoriui keliamu pavoju. Todėl kiekvieną vietą, kuri gali kelti potencialų pavojų būtina paženklinti informuojančiais ženklais, pvz. judantis elementas. Partex lentelės su UV-LED spausdinimu suteikia labai aiškią, spalvotą informaciją arti įrenginių esantiems asmenims.


Laidų ir kabelių apdorojimas

Joks elektrikas ar elektrotechnikos specialistas nėra pajėgus tinkamai atlikti savo darbą be tinkamų įrankių. Kiekvienas iš jų su savimi nešioja įrankių rinkinį, kuriame yra reikiami įrankiai, pvz. kabelių galūnių spaustyklė, kabelių žnyplės bei kabelių jungtys. Partex siūlo klientams nešiojamą rinkinį, susidedantį iš jungčių ir atitinkamai parinktos spaustyklės.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau