Transportas

Transportas

Transporto sektorius reikalauja specializuotų sprendimų saugumo, patvarumo ir įskaitomumu atžvilgiu. Mūsų pasiūloje yra platus behalogeninių produktų pasirinkimas, tenkinantis viešajam transportui keliamus reikalavimus. Reiklesnėms prietaikoms turime ženklinimo technologijas su didesniu atsparumu alyvoms ir aukštai temperatūrai, taip pat tenkinančius griežtus karinius standartus.
Geležinkelis
Pastaraisiais metais geležinkelis tapo labai svarbi transporto dalis, tiek asmeninio, tiek prekinio. Infrastruktūros plėtra bei šiuolaikinių bėginių transporto priemonių statyba instaliacijoms kelia griežtus reikalavimus. Partex pasiūloje surasite platų sprendimų spektrą, skirtą ženklinimui pagal naujausią geležinkelio standartą EN 45545.
Susipažinkite su sprendimais

Laivai ir ofšoras
Jūros pramonė pasižymi labai sunkiomis ir besikeičiančiomis oro sąlygomis, kurioms esant turi pasiteisinti daug įrenginių. Taip pat sunki aplinka ir išorinės sąlygos liečia ženklinimo technologiją, kuri turi likti patvari ir patikima nepriklausomai nuo esančių oro sąlygų. Partex turi savo pasiūloje produktus, pagamintus iš nerūdijančio plieno, atsparaus ekstremalioms išorinėms sąlygoms bei patvarų ženklinimą su UV spausdinimu, kurie pasiteisins laivuose ar gręžimo platformose.
Susipažinkite su sprendimais

Automotive
Automobilių pramonė, tai dešimtys tūkstančių metrų kvadratinių paviršių, kuriame dirba labai daug išvystytų ir sudėtingų gamybos linijų. Gamyklos statyba, tai ilgalaikis procesas, bet jos pilno efektyvumo išlaikymas reikalauja dar didesnio įsitraukimo žmonių, kurie užsiima eksploatavimo palaikymu. Partex pasiekia tokias vietas ir siūlo produktus, kurie tenkina aukštus reikalavimus dėl patikimumo ir patvarumo ir yra keliami automobilių sektoriaus.
Susipažinkite su sprendimais

Aviacija
Orlaiviai sudaro labai didelę dalį bendros kariuomenės ginkluotės. Dėl savo paskirties, jiems keliami labai griežti reikalavimai ir patikrinimai. Reguliarios inspekcijos turi patvirtinti jų tinkamą techninį stovį ir pasirengimą veikti, bet visų pirma užtikrinti aptarnavimo saugumą. Partex ProSleeve kataloge surasite produktus,skirtus kariuomenės naudojimui, atsparius ekstremalioms aukštoms ir žemoms temperatūroms bei dyzelinui.
Susipažinkite su sprendimais
Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau