Laivai ir ofšoras

Laivai ir ofšoras

Jūros pramonė pasižymi labai sunkiomis ir besikeičiančiomis oro sąlygomis, kurioms esant turi pasiteisinti daug įrenginių. Taip pat sunki aplinka ir išorinės sąlygos liečia ženklinimo technologiją, kuri turi likti patvari ir patikima nepriklausomai nuo esančių oro sąlygų. Partex turi savo pasiūloje produktus, pagamintus iš nerūdijančio plieno, atsparaus ekstremalioms išorinėms sąlygoms bei patvarų ženklinimą su UV spausdinimu, kurie pasiteisins laivuose ar gręžimo platformose.
Išoriniai kabeliai ir vamzdžiai

Ofšorinio sektoriaus konstrukcijos ir sistemos reikalauja servisavimo ir modernizavimo dažniausiai dirbant vamzdžiams. Patvarus ir įskaitomas ženklinimas yra labai svarbus norint kuo labiau sumažinti veiksmų atlikimo laiką. Įspausti žymekliai ir nerūdijančio plieno lentelės, atsparios rūgštims ir korozijai pagal standartą AISI 316L ir DIN 17440, tai nepakeičiamas kabelių, komponentų ir sunkiomis sąlygomis naudojamų išorinių vamzdžių ženklinimas. Dėl specialiai padarytų skylių lengvai tvirtinamos kabelio jungtimis arba varžtu/kniede.


Vidinės instaliacijos

Visiems nematoma laivo širdis, tai labai išvystytas elektros jungčių tinklas. Esant tokiam kiekiui laidų ir kabelių, be atitinkamos identifikacijos nebūtų galima efektyviai ir greitai pašalinti gedimo arba atlikti elektros įrenginių modernizavimą. Partex turi sprendimus, kurie tinka statant naujas instaliacijas - kaip pvz. žymekliai su uždaru profiliu - o taip pat naudojami keičiant ir modernizuojant - žymekliai su atviru profiliu. Laivas, tai konstrukcija, iš kurios greita žmonių evakuacija yra natūraliai apribota. Todėl labai svarbu yra naudoti atestuotus halogeninių junginių neturinčius žymeklius, kurie gaisro atveju neišskiria nuodingų dujų.


Vamzdynai

Aiškus ir tinkamas vamzdynų ženklinimas leidžia be klaidų ir greitai surasti instaliacijos netinkamo veikimo priežastį ir sklandžiai pašalinti gedimą. Pagal Europos standartų reikalavimus, vamzdynus reikia ženklinti spalva, kuri identifikuoja transportuojamos terpės rūšį bei rodykle, kuri nurodytų transportuojamos substancijos kryptį. Graviruojamas lenteles iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, atsparaus UV spinduliams, galima pritvirtinti prie vamzdžių plieninių laikiklių bei plastikinių arba metalinių juostelių pagalba.


Piktogramos

Tiek keleiviams, tiek aptarnaujančiam personalui, laivas, tai didžiulis koridorių ir patalpų labirintas, kuriame be tinkamos ir suprantamos vizualinės komunikacijos būtų sunku judėti. Lentelės su UV-LED spausdinimu gali būti pagamintos iš laminato, aliuminio arba nerūdijančio plieno, dėl to Partex gali pristatyti lentelę, kurią galima naudoti bet kurioje laivo vietoje, tiek laivo išorėje, tiek laivo viduje.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau