Valdymo bei automatikos ir tikrinimo (priežiūros) bei matavimų aparatūros kabelių identifikavimas

Valdymo bei automatikos ir tikrinimo (priežiūros) bei matavimų aparatūros kabelių identifikavimas

Turime turtingą patirtį bei rekomendacijas kontrolės ir matavimo aparatūros ženklinime pramonės objektuose, elektrinėse, šiluminėse elektrinėse bei lydyklose. Partex sprendimai šiose srityse: - KKS žymekliai - vožtuvų, valdiklių, jutiklių ir kitų matavimo įrenginių aprašymai - valdymo kabelių aprašymai
Valdymo ir maitinimo kabelių aprašymai

Valdymo kabelių aprašyme gali būti: - kabelio numeris pagal KKS sistemą - kabelio tipas bei jo skerspjūvis - tikslinio įrenginio numeris, taip pat pagal KKS Kiekvienas mūsų sprendimas prieinamas kelių dydžių, o tai padeda įvesti papildomas teksto eilutes. Jose galima pateikti papildomą informaciją, tokią kaip kabelio paklojimo metai, investuotojo pavadinimas ir pan. Siūlomos žymeklio medžiagos, tai: - PCV (terminio perdavimo spausdinimas) - ZEREX - behalogeninė medžiaga (spausdinimas kaip aukščiau) - rūgštims atsparus nerūdijantis plienas AISI 316 L (aiškus įspausdinimas)


Matavimo ir tikrinimo įrangos aprašymai

Aparatūros inventorizacijai bei ženklinimui elektros energijos objektuose yra lipnios poliesterio ar putų etiketes bei plieno ar plastmasėje graviruotos plokštelės, kurias galima priklijuoti, pakabinti panaudojant grandinę ar pritvirtinti prie vamzdžio panaudojant specialų laikiklį. Aprašyme gali būti raidės ir skaičiai, sugeneruotas brūkšninis kodas ar QR kodas.


Kabelių ženklinimas KKS sistemoje

KKS (Kraftwerk – Kennzeichen - System), tai kodavimo ir duomenų užrašymo sistema. Sukurta dėl didėjančio sistemų sudėtingumo bei labai didelio komponentų, instaliacijų bei technologinių sistemų kiekio, kurie yra šiluminėse elektrinėse ir elektrinėse. Vienoda ženklinimo sistema padeda efektyviai valdyti ir apdoroti duomenis apie visus įrenginius ir kabelius, dirbančius tam tikrame objekte. KKS numeris gali būti įspaustas plieno žymeklyje ar atspausdintas ant dirbtinio pluošto plokštelės. Alternatyvia duomenų pateikimo forma yra QR kodas, turintis didelį kiekį papildomos informacijos.


Spintų ir dėžių ženklinimas KKS sistemoje

Milteliniu būdu dažytų spintų paviršius yra nelygus, todėl ant groblėto paviršiaus klijuojama etiketė privalo turėti atitinkamą storį ir stiprius klijus. Plokštelę galima papildomai pritvirtinti kniedėmis arba prisukti, tai užtikrins pastovų sujungimą su spintos durelėmis. Aprašymą galime jums išgraviruoti UV dvigubo sluoksnio laminate, anoduotame aliuminyje ar nerūdijančiame pliene. Jeigu norite savarankiškai pasigaminti tokius aprašymus, galite tai padaryti Partex graviravimo mašina arba pasinaudoti putų etiketėmis ir terminio perkėlimo spausdintuvu.


Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau