Transformatorių ženklinimas

Transformatorių ženklinimas

Aukštinamieji ir tinklo transformatoriai yra dažniausia eksploatuojami ekstremaliomis sąlygomis ir privalo pasižymėti patikimumu ir neįprastu patvarumu. Siūlomi Partex sprendimai, tai: - patvarios plieno duomenų plokštelės, kurios yra rangovo vizitinė. Jose gali būti nurodyti vardiniai duomenys, logotipas ir gamintojo pavadinimas, brūkšninis kodas ar QR kodas, kuriame bus "paslėpta" detali informacija apie įrenginį - valdymo grandinių aprašymai - nerūdijančio plieno gnybtų juostelės AISI 316 tvirtinimui prie kabelių.
Transformatorių duomenų plokštelės

Duomenų plokštelė yra kaip įmonės vizitinė. Joje esantys nominalūs parametrai bei kita informacija turi likti įskaitoma visą įrenginio naudojimo laiką. Mūsų naudojama lazerinio graviravimo bei pilno spalvų spausdinimo UV-LED technologija sujungus su sertifikuotomis medžiagomis užtikrina: - atsparumą ultravioletiniams spinduliams - atsparumą oro sąlygoms - atsparumą trynimui - galimybę įkelti bet kokią grafiką, įmonės logotipą, brėžinį ar blokinę schemą. Plokštelę galima suprojektuoti pasinaudojant mūsų tinklalapiu ar atsiųsti mums jos projektą dwg., dxf., doc. ar cdr. formatu. Paruoštą produktą pristatysime jums jau per 24 val.!


Kabelių ir vamzdžių ženklinimas

Ženklinimo medžiaga skirta transformatoriaus kabelių ir vamzdžių identifikavimui privalo pasižymėti: - atsparumu žemai ir aukštai temperatūrai - atsparumu drėgmei ir UV spinduliavimui - atsparumu sintetinei, mineralinei, variklinei alyvai ir esteriams. Mūsų gaminami metaliniai žymekliai, pagaminti iš rūgštims atsparaus plieno, tai yra austenitinio nerūdijančio plieno AISI 316L, kuris atitinka SS 2347 arba EN 1.4404. Tokia plieno rūšis turi bent 17% chromo, 11% nikelio ir 2% molibdeno. Žymeklių, pagamintų iš AISI 316 L, darbo temperatūra, tai daugiau, nei 500°C.


Kabelių, laidų ir vamzdelių montavimas

Tuo atveju, kai laidų, kabelių ar tarpusavyje sujungiamų vamzdelių ar tvirtinamų prie transformatoriaus elementų svoris viršija keliasdešimt kilogramų, paprastos apkabos iš dirbtinio pluošto naudojimas yra nepakankamas. Šiuo atveju geras sprendimas yra plieno apkabos, pagamintos iš rūgščių poveikiui atsparaus nerūdijančio plieno AISI 316L. Jos turi rutulinę spyną, pastoviai blokuojančią apkabą, o jų patvarumas tempimui siekia net 1335 N. Jeigu tarpusavyje sujungiami elementai yra kieti arba numatote galimus įtempimus, kurie galėtų sugadinti izoliaciją - panaudokite spyruoklines plieno juostas. Juostos įtempimas šiuo atveju palaikomas spyruoklės, kuri yra juostos dalimi.


Valdymo grandinių aprašymai

Mūsų gaminami standartiniai gyslų žymekliai gali dirbti temperatūroje nuo -40 iki +90°C. Specialūs žymekliai š ProSleeve grupės turi padidintą atsparumą aplinkos temperatūrai ir gali būti naudojami pastoviai esant temperatūrai nuo -55 net iki +225°C. Laidų ženklinimas panaudojant apvalius profilius ar termovamzdelius neužima daug vietos spintose ar dėžėse, nes produktai prieinami įvairių dydžių ir atitinkamai pritaikyti visiškai priglunda prie laido paviršiaus.


Transformatorių kabelių apdorojimas

Mūsų pasiūlymas apima taip pat pilną vario vamzdinių antgalių gamą kabeliams, kurių skersmuo 6 - 400 mm². Antgaliai pagaminti iš besiūlio varinio vamzdžio didelio laidumo. Elektrolitiniu būdu nusodintas alavas padidina atsparumą korozijai. Lengvą izoliuotos gyslos įvedimą užtikrina varpo formos anga. Kiekvienas antgalis turi patikros langą, kad būtų užtikrintas pilnas gyslos įvedimas prieš užspaudimą. Mūsų standartinė gamyba šioje srityje, tai: - vamzdžių antgaliai - kampiniai vamzdžių antgaliai - jungiantys vamzdžių antgaliai.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau