Registravimas

Registravimas

Ilgalaikio turto teisingas ženklinimas padeda lengvai ir greitai atlikti inventorizaciją dėl skaidraus ženklinimo. Dėl jų aprašymo brūkšniniais kodais ar QR kodais taip pat galima naudoti skenerius. Visų turto komponentų surašymas gali būti daug paprastesnis ir greitesnis dėl tinkamai parinktų etikečių. Įrankių ženklinimo dėka galima identifikuoti atitinkamą įrangą. Tai ženkliai supaprastina gerų įrankių parinkimas, paieškos sistemos sutrumpina darbo laiką. Didžia dalimi padeda sandėliuoti ir vesti apskaitą.
Įrankių ženklinimas

Įrankių, elektros įrankių, mašinų ir įrenginių ženklinimas suteikiant jiems atitinkamą numeraciją, palengvina valdyti išteklius ir saugo nuo vagysčių. Individualus kiekvieno įrankio ženklinimas leidžia laikytis jo vardinių parametrų bei mechaninių savybių. Teikiame kompleksinius ženklinimo sprendimus, o jų panaudojimą riboja tik jūsų vaizduotė.


Ilgalaikio turto inventorizacija biure

Naudojamos biuro įrangos, tokios kaip darbo stalas, kompiuteris, segtuvai ir daug kitų prietaisų ir įrenginių esančių biuro patalpose, aprašymams Partex įmonė rekomenduoja specialiais įrenginiais arba paprastais biuro spausdintuvais spausdinamų lipnių etikečių sistemą.


Mašinų ir įrankių ženklinimas

Materialiojo turto ženklinimui, kuris pagrindinai yra naudojamas lauke, rekomenduojame plieninių žymeklių sistemą pagamintą iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno AISI 316L, kuri atspari besikeičiančioms aplinkos sąlygoms. Puikus sprendimas bus ir mūsų graviruojamos aliuminyje, pliene arba laminate lentelės. Aprašymai atsparūs oro sąlygoms, tepalams ir aliejams užtikrins pastovų ir aiškų aprašymą inventorizacijų metu ilgus metus.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau