Statybų skirstomieji įrenginiai

Statybų skirstomieji įrenginiai

BUP skirstomasis skydas, tai elektros instaliacijos elementas, skirtas energijos padalijimui. Susideda iš skirstomųjų, apsauginių, matavimo, valdymo ir signalizacijos įrenginių kartu su laidiniais, izoliaciniais ir atraminiais komponentais. Jo naudingumo ir funkcionavimo pagrindas yra tinkamas visų elementų ženklinimas. Patvarūs ir įskaitomi aprašymai bei markeriai pritaikyti savo sudėtimi ir medžiaga paskiroms sudedamosioms dalims, tai saugumo garantija ir šansas užtikrinti greitą taisymą avarijos atveju. Partex ženklinimo sistemos užtikrina kompleksišką visų skirstomųjų skydų elementų identifikavimą.
Laidų ženklinimas

Nesuskaičiuojamas plonų laidų kiekis daugumoje užpildo kiekvieną skirstomąją įrangą, todėl greitas ir neklaidingas identifikavimas kiekvieno iš jų turi didelę svarbą. Puikus laidų aprašymo sprendimas yra vienaženkliai unikalūs žymekliai. Juos išskiria platus skersmens diapazonas, įskaitomas užrašas ir būdinga sandara, kuri leidžia žymeklius išlaikyti savo vietoje. Raidžių ir ženklų pasirinkimo įvairovė bei sutartinė spalva leidžia sukurti bet kokį užrašą.


Modulinės aparatūros ženklinimas

Skirstomojo įrenginio svarbus įrangos elementas, tai modulinė įranga. Partex turi specialią produktų seriją, skirtą tokio tipo sprendimams. Tai yra labai tvirtos, termografinio perkėlimo išrašymo būdu lipnios etiketės. Etiketės prieinamos įvairių matmenų ir trijų spalvų (geltonos, baltos ir sidabrinės), puikiai prikimba prie įvairių paviršių. Tai puikus sprendimas elektrikui mėgėjui, kuris nori pats aprašyti skirstomąjį įrenginį savo namuose ir dar geresnis profesionalams, kuriems rekomenduojame sisteminius sprendimus su spausdintuvu ir šiuolaikiška programine įranga.


Duomenų etiketės

Kiekvieno skirstomojo įrenginio širdimi yra tinkamai aprašyti laidai ir specialioji įranga, tačiau negali ten pritrūkti informacijos apie skirstomojo įrenginio rangovą ir sukūrimo metus. Turėtų ten būti reikalaujamų sertifikatų emblemos, kontaktinė informacija bei kita pagalbinė informacija. Visa tai galima pateikti ant atitinkamai parinktos poliesterio etiketės. Tai stipri, labai tvirta etiketė, atspari tepalams ir alyvai.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau