Pneumatika

Pneumatika

Pneumatika, tai sritis, kurioje darbinis veiksnys yra suspaustas oras. Ši technika tapo labai populiari ir praktiškai XXI amžiuje naudojama kiekvienoje gamykloje. Mūsų pasiūloje yra daug pasiūlymų, skirtų pneumatinių laidų ir cilindrų ženklinimui. Gaminame elastingus žymeklius, pritaikytus standartiniams vamzdžių skersmenims bei etiketes atsparias cheminės medžiagoms, idealiai tinkančias pneumatiniams cilindrams.
Pneumatinių žarnų ženklinimas

Pneumatiniai laidai privalo turėti daug savybių, o dėl to ir pats ženklinimas turi aukštus reikalavimus. Rekomenduojame du ženklinimo būdus. Pirmas, tai ženklinimas ruošiant laidus, tam naudoti užtraukiamus halogeninių junginių neturinčius žymeklius, kurie prieinami standartinių pneumatinių laidų dydyje arba panaudoti vienaženklius uždaro profilio žymeklius. Antras būdas leidžia aprašyti jau sujungtus laidus naudojant elastines lenteles, tvirtinamas sutraukimo juostelėmis. Abi mūsų rekomendacijos pasižymi skirtingais parametrais, tai leidžia rasti sprendimą, kuris atitiks jūsų reikalavimus ir sąlygas, kuriomis kasdien dirba pneumatikos komponentai.


Pneumatinių vykdiklių ženklinimas

Pneumatiniai vykdikliai, tai įvairių prietaikų elementai, todėl jie susiduria su aukšta temperatūra, drėgme bei agresyviomis substancijomis. Jų aprašymai turi būti atsparūs pvz. maisto pramonėje naudojamoms plovimo priemonėms. Patvariam ženklinimui rekomenduojame sustiprintas lipnias putų etiketes, kurios yra labai atsparios subraižymui ir trynimui, tepalams, alyvai bei alkoholiui. Poliesterio etiketes galima naudoti darbo aplinkos aprašymui. Esant tokioms etiketėms, pagrindinio variklio gedimas nebus baisus, kadangi ant jo esantis aprašymas bus toliau aiškus ir įskaitomas, o tai leis greitai identifikuoti ir pašalinti gedimą.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau