Geležinkelis

Geležinkelis

Pastaraisiais metais geležinkelis tapo labai svarbi transporto dalis, tiek asmeninio, tiek prekinio. Infrastruktūros plėtra bei šiuolaikinių bėginių transporto priemonių statyba instaliacijoms kelia griežtus reikalavimus. Partex pasiūloje surasite platų sprendimų spektrą, skirtą ženklinimui pagal naujausią geležinkelio standartą EN 45545.
Laidynai bėginėse transporto priemonėse

EN45545 standartas bėginių transporto priemonių gamintojams nurodo naudoti halogeninių junginių neturinčias medžiagas su atitinkamais sertifikatais. Partex jau daug metų savo pasiūloje turi termovamzdelius ir apvalius profilius pagamintus iš ZEREX halogeninių junginių neturinčios medžiagos. Taip pat ProSleeve serija turi šiam sektoriui skirtą produktų dalį. Jie gali būti kaip ištisas termovamzdelis arba "kopėčių" variantas, kuris palengvina ir pagreitina ženklinimo taikymą ant laido.


Spintos ir valdymo pultai bėginėse transporto priemonėse

Valdymo pultai, tai įrenginiai, kuriuo mašinistas valdo visos sistemos darbą. Tam naudoja daug mygtukų ir jungiklių, o kiekvienas iš jų turi būti įskaitomas ir patvariai aprašytas. Elektriniuose lokomotyvuose tam tikslui yra naudojamos UV-LED spausdinimo lentelės arba putų etiketės, pagamintos iš temperatūrai atsparios medžiagos.


Geležinkelių infrastruktūra

Geležinkelio infrastruktūra susideda iš stoties ir elektros pastočių, maitinimo linijų ir signalizavimo įrenginių. Kiekviena ši vieta yra veikiama besikeičiančių oro sąlygų. Partex siūlo graviruotas nerūdijančio plieno arba anoduoto aliuminio lenteles, o taip pat kabeliams skirtus šilumos perdavimo spausdinimo žymeklius. Tokie sprendimai garantuoja patvarumą ir aprašymų įskaitomumą ilgus metus.


Piktogramos

Kiekvienas keleivinis vagonas turi labai daug keleiviams skirtos informacijos. Vietos dviračiams, lagaminams, evakuavimo kelių ženklinimas ar keleiviams skirtos specialios vietos. Lentelės su UV-LED spausdinimu, tai šiam tikslui idealus produktas. Partex atlieka paslaugas pagal paruoštą projektą su nurodytomis spalvomis pagal RAL paletę.

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau